Samsung Galaxy Note 4 dostal v ČR další update. O Nougat se však nejedná

27.  3.  2017 | Martin Chroust | 10

Tabletofon Samsung Galaxy Note 4 je vlastně posledním „Noutem“, který se u nás prodával. Galaxy Note 5 se do Evropy vůbec nedostal a zastoupil jej Galaxy S6 Edge+, „šestku“ pak Samsung přeskočil a jak neslavně dopadla „sedmička“, již jistě víte. Telefon byl stažen z trhu, aerolinky jej zakázaly nosit na palubu letadel a Samsung postupně úplně znemožnil nabíjení napevno vložené baterie.

Samsung Galaxy Note 4: kov a výkon [recenze] Samsung Galaxy Note 4: kov a výkon [recenze]

Poslední aktualizace pro Galaxy Note 4 má označení N910FXXS1DQC3 a je k dispozici i v ČR pro tabletofony z volného trhu. Aktualizační balíček má velikost 403 MB, takže jej doporučujeme stáhnout přes Wi-Fi. Mezi hlavní změny patří vylepšení stability zařízení, výkonu a také optimalizace výdrže na jedno nabití. Ta subjektivně vylepšila dost výrazně.

Samsung vydal březnovou aktualizaci zabezpečení a zmiňuje plán updatů Samsung vydal březnovou aktualizaci zabezpečení a zmiňuje plán updatů

Před updatem byl telefon večer na 15 procentech baterie, po updatu se držel zhruba na čtyřiceti. Byl možná o něco méně používán, přesto je zlepšení ve výdrži baterie vidět. Součástí aktualizačního balíčku je i březnová oprava zabezpečení, o které jsme vás již informovali. Bohužel, aktualizace nepřináší update na Android Nougat, systém zůstává u verze 6.0.1 Marshmallow.

Další článek »

Diskuze
10 příspěvků
Témata článku: Samsung, Android, Software pro mobily, Aktualizace softwaru, Galaxy, Marshmallow, Nougat, Update, Samsung Galaxy Note 4, Aktualizační balíček, Poslední aktualizace, Note
Sdílet článek
Další mobilní weby