Řezání, škrábání a hrátky se zapalovačem. Co všechno vydrží Galaxy S9?

13.  3.  2018 | Martin Chroust | 6

Populární YouTube kanál JerryRigEverything publikoval video, na kterém se do centra dění dostal nejnovější Samsung Galaxy S9. Jak již u Jerryho bývá zvykem, provedl na telefonu nejprve „škrábací“ test s různými úrovněmi tvrdosti jednotlivých hrotů, poté přišlo na řadu řezání do skla a také do bočního kovového šasi.

RECENZE: Samsung Galaxy S9+ — kouzelný čtverec zpomalí čas i váš tep RECENZE: Samsung Galaxy S9+ — kouzelný čtverec zpomalí čas i váš tep

Pak se dostalo na očekávané „podpalování“ displeje a nakonec i na násilnou snahu o přeložení telefonu vejpůl. Jak Galaxy S9 obstál, můžete vidět na videu níže.

Podívejte se, jak v testu odolnosti dopadl Samsung Galaxy S9:

Jako bonus přidal Jerry návod na to, jak si na Galaxy S9 aplikovat průhledný zadní kryt. Není to sice nic pro běžné domácí kutily, pokud se však nebojíte ztráty záruky a možného výrazného poškození, s chutí do toho! Celá operaci s noži, šroubováky a různými užitečnými „udělátky“ určitě stojí za shlédnutí. Recenzi Samsungu Galaxy S9+ si můžete přečíst zde.

Videonávod na Galaxy S9 s průhledným zadním krytem:

Další článek »

Diskuze
6 příspěvků
Témata článku: Samsung, Smartphony, Ostatní, YouTube, Displeje, Kovová konstrukce, Zakřivený displej, AMOLED, Krycí sklo, Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy S9 256GB, Samsung Galaxy S9+, Samsung Galaxy S9+ 256GB, JerryRigEverything, Škrábání, Kryt, Řezání, Hrátky, Zadní kryt, Jerry, Zapalovač
Sdílet článek
Další mobilní weby