Mastercard propaguje Android Pay pomocí máslomatu. Kostku másla můžete mít za 15 Kč

7.  12.  2017 | Jan Láska | 9

Karetní společnost Mastercard, která vedle Visy rovněž participuje na bezkontaktních mobilních platbách Android Pay, připravila originální propagační akci platební služby Googlu. Po Praze umisťuje automat na máslo a čtvrtkilovou kostku v něm prodává za 15 Kč. Běžně v obchodě teď přitom máslo stojí okolo 45 Kč. Zaplatit v máslomatu samozřejmě musíte pomocí smartphonu a Android Pay, kde byste měli mít nahranou kartu Mastercard.

Klepněte pro větší obrázek

Platby Android Pay v tuto chvíli zákazníkům zpřístupňuje čtveřice bank J&T banka, mBank, Moneta a Komerční banka, která se přidala čerstvě před několika dny. I když je máslomat částečně propagační akcí Monety, mohou v něm platit i zákazníci zbývajících tří bank. Máslo dodala jihočeská mlékárna Madeta. Máslomat stojí do čtvrtka 14. prosince na pražském Masarykově nádraží.

Jak nastavit platby Android Pay u Moneta Money Bank:

Další článek »

Diskuze
9 příspěvků
Témata článku: Android, Android Pay, Akce, MasterCard, Moneta, Bezkontaktní platby, Komerční banka, Propagace, Praha, Platba, Karetní společnost, Platební služba, MBank, Masaryk, Kostka, Propagační akce, Máslo, Pay, Banka
Sdílet článek
Další mobilní weby