Mastercard propaguje Android Pay pomocí máslomatu. Kostku másla můžete mít za 15 Kč

7.  12.  2017 | Jan Láska | 9

Karetní společnost Mastercard, která vedle Visy rovněž participuje na bezkontaktních mobilních platbách Android Pay, připravila originální propagační akci platební služby Googlu. Po Praze umisťuje automat na máslo a čtvrtkilovou kostku v něm prodává za 15 Kč. Běžně v obchodě teď přitom máslo stojí okolo 45 Kč. Zaplatit v máslomatu samozřejmě musíte pomocí smartphonu a Android Pay, kde byste měli mít nahranou kartu Mastercard.

Klepněte pro větší obrázek

Platby Android Pay v tuto chvíli zákazníkům zpřístupňuje čtveřice bank J&T banka, mBank, Moneta a Komerční banka, která se přidala čerstvě před několika dny. I když je máslomat částečně propagační akcí Monety, mohou v něm platit i zákazníci zbývajících tří bank. Máslo dodala jihočeská mlékárna Madeta. Máslomat stojí do čtvrtka 14. prosince na pražském Masarykově nádraží.

Jak nastavit platby Android Pay u Moneta Money Bank:

Další článek »

Diskuze
9 příspěvků
Témata článku: Android, Android Pay, Akce, Bezkontaktní platby, MasterCard, Komerční banka, Propagace, Moneta, Android P, Platba, Kostka, Propagační akce, Máslo, Pay, Banka, Praha, Platební služba, Karetní společnost, Masaryk, MBank
Sdílet článek
Další mobilní weby