LG potvrzuje název novinky V30 a chlubí se fotoaparátem s nejlepší světelností

12.  8.  2017 | Jan Láska | 14

Řízený únik informací o připravovaném top smartphonu LG přímo ze strany jihokorejského výrobce pokračuje. Firma v aktuální tiskové zprávě potvrdila, že novinka se skutečně bude jmenovat LG V30 a že bude obsahovat fotoaparát s vynikající hodnotou světelnosti f1.6. Takovou optiku zatím žádný jiný smartphone nemá.

Klepněte pro větší obrázek

LG použije skleněnou čočku, které říká Crystal Clear Lens a díky které má být fotografovaný objekt živější a přirozenější i bez použití vylepšovacích softwarových postprocesů. Hlavní fotoaparát bude opět duální, ale jeho rozlišení firma zatím nespecifikovala, stejně jako jestli nová čočka bude použita pouze u jednoho nebo obou objektivů.

Nový top smartphone LG dostane šestipalcový širokoúhlý OLED displej Nový top smartphone LG dostane šestipalcový širokoúhlý OLED displej

Jihokorejci údajně také až o třetinu eliminovali zkreslení na okrajích snímků, k němuž krátké ohnisko a nízké clonové číslo mohou napomáhat. Modul fotoaparátu má být i přes značná vylepšení fyzicky menší než u LG V20. Chybět nebude laserové zaostřování, optická i elektronická stabilizace obrazu. LG V30 bude představeno 31. srpna v Berlíně. Kromě parametrů fotoaparátu už firma popsala i vlastnosti jeho displeje.

Kdy má smysl duální fotoaparát na mobilu:

Další článek »

Diskuze
14 příspěvků
Témata článku: LG, Duální fotoaparát, IFA, Vlajková loď, EIS, OIS, LG V30, Hlavní fotoaparát, Lens, Název, Elektronická stabilizace, Zkreslení, Světelnost
Sdílet článek
Další mobilní weby