LG potvrzuje název novinky V30 a chlubí se fotoaparátem s nejlepší světelností

12.  8.  2017 | Jan Láska | 14

Řízený únik informací o připravovaném top smartphonu LG přímo ze strany jihokorejského výrobce pokračuje. Firma v aktuální tiskové zprávě potvrdila, že novinka se skutečně bude jmenovat LG V30 a že bude obsahovat fotoaparát s vynikající hodnotou světelnosti f1.6. Takovou optiku zatím žádný jiný smartphone nemá.

Klepněte pro větší obrázek

LG použije skleněnou čočku, které říká Crystal Clear Lens a díky které má být fotografovaný objekt živější a přirozenější i bez použití vylepšovacích softwarových postprocesů. Hlavní fotoaparát bude opět duální, ale jeho rozlišení firma zatím nespecifikovala, stejně jako jestli nová čočka bude použita pouze u jednoho nebo obou objektivů.

Nový top smartphone LG dostane šestipalcový širokoúhlý OLED displej Nový top smartphone LG dostane šestipalcový širokoúhlý OLED displej

Jihokorejci údajně také až o třetinu eliminovali zkreslení na okrajích snímků, k němuž krátké ohnisko a nízké clonové číslo mohou napomáhat. Modul fotoaparátu má být i přes značná vylepšení fyzicky menší než u LG V20. Chybět nebude laserové zaostřování, optická i elektronická stabilizace obrazu. LG V30 bude představeno 31. srpna v Berlíně. Kromě parametrů fotoaparátu už firma popsala i vlastnosti jeho displeje.

Kdy má smysl duální fotoaparát na mobilu:

Další článek »

Diskuze
14 příspěvků
Témata článku: LG, Duální fotoaparát, Fotoaparát, Vlajková loď, IFA, OIS, EIS, LG V30, Vynikající hodnota, Svět, Název, Fotografovaný objekt, Řízený únik, Nejlepší světelnost, Novinka, Berlín, Hlavní fotoaparát, Jihokorejský výrobce, Foto, Lens, Čočka, Elektronická stabilizace, Clonové číslo, Skleněná čočka, Pot
Sdílet článek
Další mobilní weby