Legendární Kindl si teď můžete vzít do vany. Amazon představil vodotěsný Oasis

12.  10.  2017 | Jiří Vítek

Splňuje stupeň krytí IPx8, což znamená, že výrobce garantuje hodinu dva metry pod hladinou, aniž by dovnitř pronikla voda. Není to první vodotěsná čtečka knih, ale první pro Amazon. Ale i jinak jde o zajímavý model – Oasis je dosud nejlépe vybavený Kindle a s cenou 250 dolarů (asi 7 000 Kč za základní verzi s Wi-Fi a 8 GB) také nejdražší ze současného portfolia. Připlatit lze za 32GB paměť nebo LTE konektivitu (za připojení samotné uživatel nic neplatí).

E-ink displej na zádech mobilu je skvělá věc. Proč se neprosadil? E-ink displej na zádech mobilu je skvělá věc. Proč se neprosadil?

Amazon Kindle Oasis má 7" dotykový displej s jemností 300 ppi a adaptibilní nasvícení pomocí 12 diod. Šasi je kovové a na tenčí straně měří pouze 3,4mm! Na straně druhé je výraznější hrb (8,3mm), ale zkušenosti s minulým modelem říkají, že se díky němu čtečka dobře drží a v jedné ruce působí vyváženě.

Další článek »

Diskuze
Přidat příspěvek do diskuze
Témata článku: Amazon, Kindle, Krytí, Kindl, Druhá strana, Dotykový displej, Minulý model, Van, Stupeň krytí, Základní verze, Zajímavý model, Dolar, Současné portfolio, Čtečka, Stupeň, Oasis, Vana
Sdílet článek
Další mobilní weby