I počítač lze odemykat otiskem prstu. Stačí přidat drobný USB modul

5.  12.  2017 | Filip Kůžel | 17

Odjakživa to bylo tak, že počítače uměly více než mobily. Se „smartphonou revolucí“ se situace otočila. Mobily se naučily skvělé věci, dostaly haldu senzorů, zato počítače zůstaly stát na místě. Jak by se vám líbilo, kdybyste počítač odemykali stejně pohodlně a rychle jako mobil? ... čtečkou otisků prstů.

Xiaomi má chytré zpětné zrcátko do auta. Integruje neskutečnou sbírku funkcí Xiaomi má chytré zpětné zrcátko do auta. Integruje neskutečnou sbírku funkcí

Výrobci je do počítačů integrují jen velmi pomalu, ale můžete si pomoct levným modulem, který se zasune do USB konektoru a vyčnívá přijatelných 8mm. Nese neznámou značku Cobo a slibuje funkci srovnatelnou se čtečkami v moderních smartphonech – je jedno, jak prst přiložíte a rozpoznání trvá v řádu desetin sekundy. Podporované jsou Windows ve verzích 7, 8 a 10, včetně Windows Hello.

Máte zájem to vyzkoušet? Cobo C2 stojí zajímavých 19 dolarů.

Xiaomi nabízí chytrý hrnek na kafe. Má nejen displej, ale i dotykové ovládání. K čemu? Xiaomi nabízí chytrý hrnek na kafe. Má nejen displej, ale i dotykové ovládání. K čemu?

Další článek »

Diskuze
17 příspěvků
Témata článku: Windows, Čtečka otisků prstů, Čína, Software pro PC, Skvělá věc, Modul, Čtečka, Prst, Mobil, Počítač, Otisky prstů, Dolar, Moderní smartphone, Neznámá značka, Otisk, USB
Sdílet článek
Další mobilní weby