Díky novým Moto Mods bude z telefonu komunikátor nebo měřič krevního tlaku

11.  1.  2018 | Jan Láska
Díky novým Moto Mods bude z telefonu komunikátor nebo měřič krevního tlaku

Lenovo na veletrhu CES v Las Vegas kromě příslušenství pro virtuální realitu představilo také dvojici nových Moto Mods – tedy krytů, které rozšiřují funkčnost smartphonů z nejvyšší řady Moto Z. Kompatibilní jsou aktuálně zařízení Moto Z, Moto Z Play, Moto Z Force, Moto Z2 Play a Moto Z2 Force.

Tiskárna Moto Mod od Polaroidu jde do prodeje. Vytištěné fotky budou nalepovací Tiskárna Moto Mod od Polaroidu jde do prodeje. Vytištěné fotky budou nalepovací

Rodinu krytů rozšiřuje Lenovo Vital Moto Mod, jenž slouží k měření základních životních funkcí, jako je tep, tělesná teplota, rychlost dýchání, okysličenost krve a také systolický a diastolický krevní tlak. Měření probíhá po vložení prstu do objímky a umístění bříška na senzor.

Klepněte pro větší obrázek

Druhý kryt Livermorium Slider Keyboard Moto Mod prošel úspěšnou kampaní na Indiegogo a přináší vylepšení pomocí vysouvací QWERTY klávesnice. Z Motorol řady Z se tak může stát klasický komunikátor, jenž byl před příchodem iPhonů považován za nejpokročilejší formu smartphonů.

Klepněte pro větší obrázek

Kryt s měřením životních funkcí, který si vyrábí samo Lenovo, půjde do prodeje během dubna za předběžnou cenu 10 tisíc korun. Kryt s klávesnicí se k prvním zájemcům dostane až na konci letošního roku, ale cena bude výrazně nižší – stát bude zhruba 2 500 Kč.

Jedním z nedávno představených Moto Mods je i polaroidová tiskárna:

Další článek »

Diskuze
Přidat příspěvek do diskuze
Témata článku: Lenovo, Motorola, Příslušenství, CES, QWERTY, Virtuální realita, Moto Mods, Klávesnice, Moto, Modularita, Krevní tlak, Komunikátor, Las Vegas, Letošní rok, První zájemce, Měřič, Předběžná cena, Druhý kryt, Kryt, Měření, Tělesná teplota, Nové motto, Motto z, Nejvyšší řada, Klasický komunikátor
Sdílet článek
Další mobilní weby